У Києві покажуть вистави про корупцію, засновані на реальних подіях

23/09/2017

Корупція на театральній сцені. Сьогодні у Києві прем’єра одразу двох вистав про продажність та хабарництво. Усі історії засновані на реальних подіях. І розповідають про нечистих на руку суддів, чиновників та посадовців. Наболілу тему висвітлюють у рамках “фестивалю мистецьких проектів про феномен корупції”.

Корупцію на всіх рівнях та її наслідки для простих людей покажуть сьогодні у виставі режисера Дмитра Левицького – “Ресторан Україна”. Формат перфомансу передбачає, що дійство буде змінюватись, відповідно до міста, де гратимуть виставу та останніх подій в Україні.

В основі іншої вистави “Внутрішнє переконання” – режисера Павла Юрова – дві резонансні справи – про мера Полтави Мамая, який впливає на рішення суду та скандального судді Бобровника, який своїм рішенням забрав квартиру в киянина. В центрі уваги люди, які намагаються чинити опір корупції.

Суд – це та інституція, яка говорить, що це закон, і його мають дотримуватись, а коли ця інституція, яка має стверджувати закон – не робить цього, сама не дотримується законів, то все інше для мене втрачає будь-який взагалі сенс,
– розповів режисер вистави “Внутрішнє переконання” Павло Юров.

Прем’єрний показ обох вистав вже сьогодні, 22 вересня, відбудеться у Києві у рамках фестивалю мистецьких проектів про феномен корупції. А вже у жовтні їх можна буде переглянути у Харкові, Львові та Кишиніві.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь