У Києві підтримали менську лікарню та бібліотеку

22/03/2017

У Міжнародному виставковому центрі в Києві, 1 березня, розпочав свою роботу благодійний аукціон книжок «Діти – це майбутнє України». Зібрані кошти планується направити, у тому числі, і на потреби дитячого відділення Менської центральної районної лікарні.

Ініціатива такого заходу належить громадській організації «Культурний спротив», Товариству «Чернігівське земляцтво» і його Менському відділенню за підтримки видавництва “Сім кольорів”, “Веселка” та Інституту сучасного підручника.

Від Менського району в аукціоні взяли участь керівник апарату РДА Вікторія Неруш, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа, директор районної бібліотеки Інна Дудко та кореспондент «Нашого слова» Раїса Михайленко.

Вікторія Неруш подякувала ініціаторам і організаторам виставки та розповіла про реалізацію в районі медичної реформи.

Учасники аукціону мали змогу придбати книги видавництва “Сім кольорів”, “Веселка”, Інституту сучасного підручника, кошти за які вкинути до спеціальної скриньки. Книги наших земляків Г.Гайового та М. Ткача можна було купити і відразу отримати автограф автора.

А у кінці заходу менян чекав сюрприз – директор видавництва «Сім кольорів» Ірина Смірнова всі нереалізовані в перший день аукціону книжки подарувала Менській централізованій бібліотечній системі (це біля 300 книг)!!! Біля сотні книжок передало бібліотеці і Чернігівське земляцтво. То ж Менська делегація повернулась додому з прекрасним подарунком та надією на подальшу співпрацю з благодійниками.

Джерело: nslovo.com

No Comments

Залишити відповідь