У квітні в Австрії буде багато подій з українського культурного життя, – дипломат

11/04/2017

Для українських дипломатів в Австрії квітень буде насичений багатьма різними українськими культурними подіями.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.

«Герой одної американської комедії колись сказав, що життя поліцейського – це «тижні нудьги упереміш з хвилинами абсолютного жаху». У житті дипломата все рівномірніше. Але є тижні та місяці, які додають особливого адреналіну та відчуття результативності твоєї роботи. Схоже, для українських дипломатів у Австрії цей квітень буде таким місяцем. Дуже багато подій. Особливо в культурному житті. Особливо друга половина місяця. Починаємо потроху інформувати.

Перше, чим посольство особливо пишається, – це фестиваль «Україна» в Зальцбурзі. Дата: 26-29 квітня. Майданчик: Літературний дім та Моцартеум. Учасники: письменники Андрій Курков, Юрій Андрухович, Таня Малярчук, Тарас Прохасько, Наталка Сняданко, Катерина Бабкіна.

Музика неперевершеної Мар’яни Садовської.

Фотовиставка Євгенії Білорусець.

Фільми Мирослава Слабошпицького та Сергія Лозниці. Організатор: Літературний дім Зальцбурга. Партнери: Посольство України, Міністерство культури Украіни, Австрійська служба академічних обмінів. Присвячується 25-й річниці українсько-австрійських відносин.

Ну і трошки окремо, але теж в той самий час – 27 квітня концерт Луганського симфонічного оркестру в одній з головних зал Зальцбурга – «Моцартеумі»,– йдеться у повідомленні.

Джерело zik.ua

No Comments

Залишити відповідь