У Криму з’явиться українське FM-мовлення

10/10/2016

Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення 5 жовтня оголосила конкурс на перші 4 частоти, прораховані на Чонгарі, для організації FM-мовлення на Крим.

Про це повідомив член нацради Сергій Костинський, інформує Таврія24.

“Із цього дня почнеться будівництво вежі на Чонгарі. Очікую того, що за три-чотири місяці почнеться FM-мовлення на Крим”, – заявив Костинський.

30 вересня повідомлялося, що телеканал “UA:Крим” отримав ліцензію від Нацради України з телебачення й радіомовлення й уже до кінця року може почати свою роботу.

“UA:Крим” будуть транслювати через супутник, таким чином програми будуть доступні на території анексованого півострова.

У Національній раді України з телебачення й радіомовлення розробили проект стратегії розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області й організації мовлення на територію анексованого Криму.

Мета стратегії – якісно збільшити рівень покриття території Херсонської області аналоговим і цифровим ефірним мовленням, а також виключити прийом аналогового і цифрового ефірного мовлення з анексованої території у південних районах Херсонської області.

Як відомо, у травні Україна з вежі у Генічеському районі Херсонщини запустила в тестовому режимі українське національне радіомовлення на територію тимчасово анексованого Криму.

Джерело: tavria24.net

No Comments

Залишити відповідь