У Карпатах пройде фестиваль українських виробників

04/06/2018

У рамках форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia 23-24 червня відбудеться фестиваль українських виробників “У пошуках Made in Ukraine: зустріч в Карпатах”.

Локація знаходиться у селищі Криворівня. Близько 140 км від Івано-Франківська.

“Дуже раді відвідати Карпати. Ми відкриваємо Україну нашим підприємцям і показуємо, що насправді купувати і виготовляти українське можуть не лише у великих містах, а й у маленьких. По-друге, ми відкриваємо для наших підприємців чудовий туристичний край”, – розповіла організатор фестивалю українських виробників Юлія Савостіна.

У рамках фестивалю проходитиме ярмарок з великою кількістю фудкортів, майстер-класами народних майстрів. Відбудеться своєрідний міжрегіональний обмін досвідом між українськими виробниками.

“Особливіть в тому, що для нас це перший досвід, коли ми хочемо інтегрувати традиційне місцеве свято з нашою оргструктурою. З одного боку – ми показуємо як це може бути красиво і промислово. З іншого – ми хочемо придивитися до тієї автентики, яка майже втрачена”, – додала Савостіна.

23-24 червня відбудеться фестиваль українських виробників "У пошуках Made in Ukraine: зустріч в Карпатах". Фото: viacarpatia.org

Фото: viacarpatia.org

За словами Савостіної, за два дні очікують до 10 тисяч людей.

“Від себе ми веземо 50-60 людей. Традиційна кількість учасників, які виїжджають за межі столиці”, – каже вона.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь