У Кабміні презентували унікальний веб-ресурс про культурну спадщину України

20/03/2019

Міністр культури України Євген Нищук презентував веб-ресурс “Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина”, реалізований Міністерством культури України у співпраці з компанією Google Україна.

Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

“Ресурс, який ми сьогодні презентуємо, “Автентична Україна: Нематеріальна культурна спадщина” – не перший спільний проект у рамках кампанії, де ми працювали над створенням унікальних веб-ресурсів разом із компанією Google Україна”, – зазначив Нищук.

Він розповів, що електронний ресурс знайомитиме користувачів із культурною спадщиною різних регіонів України,  із різноманіттям та яскравістю нематеріальної краси України.

Нищук зазначив, що він містить  визначення терміну “нематеріальна культурна спадщини” (НКС), короткий опис кожного напряму, в якому проявляється НКС,  інформацію про елементи, невеличкий тест на засвоєння матеріалу, а також список додаткової літератури.

Довідка: Упродовж двох останніх років у рамках кампанії “Автентична Україна” Міністерство культури України та Google Україна працювали над створенням унікальних веб-ресурсів, що знайомлять користувачів із матеріальною культурною спадщиною різних регіонів країни.

Так, було оцифровано дерев’яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України.

Влітку 2018 року розпочалась співпраця у напрямку створення ресурсу присвяченого нематеріальній культурній спадщині.

Джерело: depo.ua

No Comments

Залишити відповідь