У Грузії до Дня захисника України відкрилася фотовиставка «Обличчя миру»

11/10/2019

Фотовиставка «Обличчя миру» відкрилася в Грузії до Дня захисника України.

Про це повідомляє Посольство України в Грузії у Facebook.

«З нагоди Дня захисника України Посольство України в Грузії відкрило в Сухумському державному університеті м.Тбілісі виставку військового фотографа волонтера Дмитра Муравського під назвою «Обличчя миру». Це світлини захисників України, зроблені безпосередньо на передовій: військових ЗСУ, добровольців, бійців Національної гвардії та волонтерів», – йдеться у дописі.

Головна мета фотопроєкту – героїзація української армії, актуалізація проблем українських військовослужбовців, ветеранів та інвалідів АТО.

Як зазначається, проєкт переносить мирних людей в реалії бойових дій, дозволяючи їм доторкнутись до тих емоцій та відчуттів, які супроводжують бійців на передовій, та нагадує суспільству про ту ціну, яку ми платимо за наш мир та спокій.

Захід відкрили радник Посольства України Андрій Касьянов, ректор Сухумського державного університету м.Тбілісі Зураб Хонелідзе та аташе з питань оборони при Посольстві України в Грузії генерал-майор Ігор Остапенко.

Студенти, викладацьких склад університету та відвідувачі заходу вшанували пам’ять загиблих захисників України та Грузії хвилиною мовчання.

Джерело: ukrinform.ua

No Comments

Залишити відповідь