У Дніпрі запрацювала унікальна кімната однієї картини

17/06/2016

Городяни можуть насолодитися живописом один на один.

У Музеї українського живопису в Дніпрі запрацювала унікальна кімната однієї картини. Тут бажаючі можуть насолодитися спогляданням роботи і побути один на один з прекрасним. Відвідувачу видають навушники, з яких звучить інформація про техніку і деталі написання роботи.
“Зараз городяни можуть споглядати твір Федора Павленка “Дерево”. Роботи цього автора фактурні, вони ніби виконані згустками фарби і завжди викликають непідробний інтерес у глядача, їх можна розглядати довго. Кімната однієї картини — це самотність у великому місті”, — розповідає мистецтвознавець Анастасія Глинська.

Непідробний інтерес викликає не тільки витвір, але і доля художника, якого не стало в 2008-му. Рано осиротівши, Павленко часто втікав з дитбудинку. Не маючи художньої освіти, він створював самобутні полотна, чим прославився серед колекціонерів. Майстер любив усамітнення, бо писав свої картини завжди за зачиненими дверима. Очевидно, так його роботи сприймаються органічніше.

Відвідувачам ініціатива припала до душі, мовляв, не у всякому музеї можна усамітнитися. “Коли розглядаєш картину в самоті, відчуваєш зовсім інші відчуття, адже немає натовпу, який буквально тисне на тебе. Немає суєти, можна побути наодинці з собою і зрозуміти, що хотів сказати своїм твором художник”, — вважає відвідувачка Марина Суботіна. Оцінити всю принадність кімнати можна за адресою: вул. Троїцька площа, 5-а. Музей працює з середи по неділю з 11:00 до 19:00.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/regions/dnepr/v-dnepre-zarabotala-unikalnaya-komnata-odnoy-kartiny-725508.html

 

No Comments

Залишити відповідь