У Дніпрі триває масштабний книжковий форум

23/06/2019

У Дніпрі триває масштабний книжковий форум Book Space. Сьогодні третій, останній день його роботи. Авторські читання, презентації, майстер-класи та тисячі книжок. Три дні Дніпро буквально «живе» літературою. Тема цьогорічного фесту – «Нові форми життя».

Про це сповістив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. Інформацію оприлюднили на сайті Дніпро ОДА.

Свої книжки на фестиваль привезли понад 80 видавництв зі всієї України. Багато дитячої літератури.

На Фестивальному причалі міста – локації для авторів, читачів, видавців, науковців та дослідників. Три дні з ранку до ночі відвідувачі говорять про «Нові форми життя» – головну тему цьогорічної ярмарки.

«Перший Book Space був настільки успішним, що не лишалося сумнівів, другому – бути. Його можна назвати економічним книжковим форумом. Адже це потужна платформа для розвитку малого та середнього бізнесу. Тут говорять про те, як продавати книжки в епоху Інтернету, нові форми книговидання, селф-паблішинг, особливості закордонних літературних ринків. Тут сучасні письменники можуть зустріти своїх майбутніх видавців і, можливо, навіть підписати з ними договір», – пояснив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Book Space – це не лише презентації. Для відвідувачів – лекції, автограф-сесії, майстер-класи, ігротеки, виставки, лаунж-зони та фудкорти. «Цікавинки» – як для дорослих, так і для дітлахів. Кожен день форуму завершуватиметься музичними виступами. На огляд – й інклюзивна література.

Джерело: 0569.com.ua

No Comments

Залишити відповідь