Творці фільму Земляни прокоментували теракт в Луцьку

24/07/2020

Творці фільму Земляни 2005 року прокоментували вимогу терориста з Луцька “фільм Земляни 2005 року дивитися всім”.

Режисер кінострічки засудив дії Максима Кривоша .

“Земляни” не схвалюють і не потвортсвуют актам терору, оскільки наше послання – це співчуття до всіх істот. Зміст фільму – це триваюча глобальна бійня мільярдів беззахисних тварин, яка не тільки завдає шкоди здоров’ю людини, але й є основною причиною зміни клімату”, – написав на офіційній сторінці Землян у Facebook письменник, правозахисник і режисер фільму Шон Монсон.

Монсон підкреслив, що творці Землі “не використовують терор, щоб спонукати людей до терору”.

Він також висловив підтримку всім людям, які були захоплені в Луцьку.

“Наші серця звернені до всіх, хто постраждав від цього випробування, до їхніх сімей, а також до влади, яка забезпечила, щоб жодне життя не було втрачене. Ми повинні рухатися вперед без насильства по відношенню до всіх”, – зазначив режисер.

Через деякий час він висунув вимоги. Чоловік (швидко стало відомого, що його звуть Максим Кривош) хотів, щоб міністри і олігархи України, включаючи Коломойського, Ахметова, Авакова, Порошенко, Пінчука та інших, а також глави СБУ, судів, церков виклали в YouTube відео, де визнають себе “терористами в законі”.

Пізніше в Мережі з’явилося відео президента Володимира Зеленського, який виконав вимогу терориста, закликавши дивитися фільм Земляни 2005 року. Після того, як правоохоронці затримали Кривоша, відео було видалено.

Джерело: glavred.info

No Comments

Залишити відповідь