Меню
Категоріі
Цьогорічне фінансування української кіноіндустрії є рекордним
31/08/2017 Новини

Цьогорічне фінансування кіноіндустрії з боку держави є безпрецедентним в Україні. Про це заявив під час брифінгу Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно, передає УНН.

“На цей рік фінансування, яке є у кіноіндустрії, безпрецедентне для всіх 26 років нашої незалежності. Це рекордна сума, і наступного року ми можемо чекати її збільшення”, – заявив П.Іллєнко на брифінгу.

За його словами, цьогорічний успіх українського кінематографа, а саме вихід в прокат до кінця 2017 року не менше 13 українських повнометражних стрічок, став можливим завдяки підтримці держави.

“Безпрецедентна подія, яка сталася цього року завдяки тому, що вся кіноіндустрія України об’єдналася і два с половиною роки наполегливо працювала – це ухвалення і набуття чинності закону про державну підтримку кінематографії України”, – зазначив речник.

Також, він зазначив, що завдяки закону державна підтримка буде надаватися не лише повноцінним стрічкам, а і кіно-серіалам та театральній мережі, також до зйомок будуть підключатися іноземні спеціалісти, фінансування отримають деякі навчальні заклади, стануть можливими стипендії та гранти для студентів сфери кіноіндустрії.

Джерело: УНН
Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *