Це не питання шоу-бізнесу, це зрада, – Руслана гостро відреагувала на українських гастролерів у Росії

03/02/2018

Відома співачка Руслана вважає, що заробляння грошей українськими зірками на території Російської Федерації не може бути важливішими за збереження України.

Так вона прокоментувала ініціативу розробки та ухвалення законопроекту щодо виступів українських артистів у Росії та на окупованих територіях, передає “Укрінформ“.

Це не питання музики, це не питання шоу-бізнесу, це навіть не питання українсько-російських відносин. Це питання елементарної поваги до себе. Якщо є питання про безпеку країни, зраду країни, то ми маємо це озвучувати. Цей законопроект, в тому числі, показує, що правильно, а що – ні, і не треба шукати компроміси. Є питання зради, а я особисто сприймаю це як зраду,
– заявила співачка.

Руслана вважає, що ухвалення закону стане для депутатів “черговим іспитом на те, наскільки це український парламент”.

“Я вірю, що всі депутати – свідомі, більшість принаймні. Я розумію, що навіть той, хто буде тиснути кнопку за гроші чи за лобі, вони все одно усвідомлюють, що так правильно, а так – ні. Прийде час, коли правда переможе, а вона на боці цього закону”, – додала виконавиця.

Окрім того, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко пропонує створити спеціальний реєстр артистів, які з гастролюють у Росії, а також зобов’язати їх сплачувати військовий збір.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь