Триває конкурс “Новела по-українськи”

12/06/2018

До 1 липня 2018 року триває конкурс “Новела по-українськи” від журналу “Країна”.

Гасло — “Безвіз”. Тема текстів вільна, але повинна стосуватися безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Тобто дія художніх творів може відбуватися в країнах ЄС або бути з ними пов’язана. Наприклад, героями можуть бути українці, які подорожують Європою, живуть там або приїхали працювати. Можна писати про мандри, “відкриття Європи”, нових заробітчан, пригоди при отриманні біометричного паспорта й інші історії.

Обсяг творів — щонайбільше 10 тис. знаків із пробілами неопублікованого раніше тексту. Мова — українська. Жанр — новела.

Брати участь у конкурсі мають право громадяни України та громадяни інших держав, у яких є виданий на території України ідентифікаційний номер (код).

Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі “Країна” і на сайті Gazeta.ua.

Грошова винагорода 5000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Новели інших фіналістів будуть опубліковані на сайті Gazeta.ua.

Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів — друк новели в “Газеті по-українськи”.

Конкурсні твори надсилайте на адресу novela@gpu.ua.

До листа необхідно долучити додатками два файли. У першому — дані про автора: біографія і контакти. Файл підписати прізвищем учасника. У другому — текст новели. Підписати файл латинськими літерами назвою новели.

Автор має право надіслати лише один текст.

Своєю участю в конкурсі він дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в “Газеті по-українськи” й журналі “Країна” та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу “Країна”, а також письменники й видавці.

Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участі працівники журналу “Країна”, “Газети по-українськи” й Gazeta.ua.

Результати конкурсу журі оголосить у жовтні 2018 року.

Детальніше про умови читайте на сайті Gazeta.ua.

Торік конкурс мав вільну тему, але дія мусила відбуватися в сучасному українському місті. Переміг письменник і журналіст Назарій Заноз, 29 років, із новелою “Фелішберто” про Теребовлю на Тернопільщині.

Загалом за п’ять років на конкурс надіслали понад тисячу новел.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь