Трирічна вінничанка встановила рекорд України, ставши наймолодшою художницею

19/04/2018

Диплом «Найменша художниця України, яка малює у стилі «реалізм». від представника Національного проекту «Книга рекордів України» отримала сьогодні трирічна Анастасія Барчишена. Вручення відбулося на відкритті її першої персональної виставки картин в арт-галереї «Інтершик». У експозиції  юна майстриня представила 14 своїх робіт, які створила за минулий рік. Тобто малювати дівчинка почала ще у два роки, зізнається її мати Анна Барчишена, яка має власну художню студію.

«Настя взяла в руки пензлик раніше, аніж ложку, – жартуючи, каже жінка. – Бажання малювати виявила сама і нині може по дві години просидіти перед мольбертом, що не властиво для дитини такого віку. Коли ми помітили її хист до малювання, то придбали якісні матеріали і полотно. Я не допомагаю їй у роботі, щоб не нашкодити, можу тільки зорієнтувати у композиції чи кольорах, перепитати, чи всі вона побачила і розрізнила. Абстрактні роботи вона пише сама і це здебільшого відбувається тоді, коли стаються радісні події. Настя ніби поринає у світ живопису і грається кольорами. Кожна її роботи для мене унікальна, визначити найкращу не змогла, тому для формування експозиції обрала різні жанри – натюрморти, пейзажі та абстрактні роботи».

Ідея презентувати картини трирічної художники виникла у батьків для того, щоб спонукати інших вінничан до розвитку таланту у своїх дітях.

Кажуть, що в нелегкий для країни час, важливо підтримувати будь-які починання, заохочувати дітей, щоб вони виростали успішними і сміливими, бо саме такі зможуть збудувати розвинену державу.

Подивитися на роботи юної художники вінничани та гості міста мають можливість до 26 квітня поточного року. Вхід до зали вільний.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь