Третина українців проти проведення «Євробачення» в Україні

21/07/2016

Третина українців проти проведення «Євробачення» в УкраїніМайже третина жителів України (32%) вважає, що проводити в країні музичний конкурс «Євробачення» — нерозумно. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного маркетинговою компанією TNS Ukraine.

Половина українців (49%) впевнені, що варто прийняти конкурс, решта не визначилися з відповіддю.

Більшість жителів країни хочуть, щоб конкурс пройшов у Києві (42%) або Львові (27%). Приблизно кожен десятий українець побажав віддати «Євробачення» Одесі, Дніпропетровську чи Харкову. Дев’ять відсотків респондентів зазначають, що захід потрібно провести в Криму.

Місце, де у 2017 році пройде «Євробачення», ще не вибрали. 20 липня в український ефір вийде програма «Битва міст»: у телестудію запросять представників великих населених пунктів, журналістів, музикантів, експертів, щоб обговорити всі пропозиції і визначитися з вибором. На проведення конкурсу претендують шість міст: вищеназвані та Херсон.

Фінал «Євробачення-2016» відбувся у Стокгольмі 14 травня. Перше місце посіла представниця України Джамала з піснею «1944» про депортації кримських татар. Згідно з правилами конкурсу, в наступному році «Євробачення» прийме Україна.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь