“Точка нуль”: українські військові створили серіал про Донбас

11/05/2020

Трейлер серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі вийшов у мережі. Проєкт створили українські військові.

Робота над фільмом почалася після того, як 2016-го журналіст Андрій Стельмах поспілкувався з Олександром Матяшем, який відслужив добровольцем в АТО.

“Тоді я подумав: відзнімуть чимало фільмів, героїчних або трагічних. А потрібно зняти про буденне життя на нулі, – пише Стельмах на сторінці проєкту у Facebook. – Наступного дня я подзвонив Матяшу і розказав про ідею серіалу. Він підтримав. Так і почався відлік “Точки Нуль”.

“Що таке війна? Безперечно, це величезна трагедія та дуже сумні події. А ще – це героїчні подвиги та епічні бої. А ще – це перемога або смерть. Але все це – лише частина війни. Бо 80% часу люди на війні не воюють, а живуть. Так, дещо іншим від цивільного, але вже звичним для них життям. Серіал “Точка Нуль” – це реальне життя на реальній війні реальних військових. Це все – не вигадані історії, так воно і було насправді. І в головних ролях – люди з передової”, – йдеться в описі трейлера.

“Поки в Україні одні кажуть про те, що патріотичного кіно більше не буде, а інші про те, що ніякого не буде, хто ще може врятувати ситуацію? Як зазвичай. Якщо не ми, то хто ж”, – каже продюсер кінокомпанії Must See Movie Віктор Сокуренко.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь