Телеканал Newsone перевірять на предмет поширення мови ворожнечі

20/09/2018

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить телеканал Newsone на предмет поширення мови ворожнечі.

Про це йдеться в повідомленні Нацради.

Відомство помітило за 7 днів моніторингу ефіру каналу вислови спікерів, які суперечать вимогам українського законодавства.

Крім того, до Нацради звернулася Служба безпеки України, яка вбачає в ефірі телеканалу кліше російської пропаганди та ознаки прихованого заклику до агресивних дій та програмування агресивної поведінки глядачів.

Для з’ясування обставин Нацрада перевірить Newsone та після цього ухвалить щодо мовника певне рішення.

29 серпня стало відомо, що український телеканал NewsOne перейшов під управління першого заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

Служба безпеки України заявила, що слідкуватиме за контентомтелеканалу NewsOne після того, як він перейшов в управління Портнова.

У січні 2018 року Національна рада з телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу NewsOne за пропагандистські висловлювання щодо Революції Гідності, а також за популяризацію збройних сил Росії.

29 листопада 2017-го народний депутат та екс-власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв в ефірі свого ж медіа назвав події кінця 2013–початку 2014 року в Україні державним переворотом. У відповідь кілька депутатів покинули студію.

Джерело: hromadske.ua

No Comments

Залишити відповідь