Святослав Вакарчук зіграє у кіно хірурга

20/07/2016

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук зіграє хірурга в новому фільмі Романа Балаяна. Зйомки заплановані на травень наступного року, – повідомляє газета “Вести”.

“Я пишу роль під його характер – він нікого не повинен грати, крім самого себе. Але я маю на увазі не співака, а людину з такою ж органікою і характером, – розповідає Роман Балаян. – Мені потрібен місяць, щоб зняти Святослава, і попередньо ми домовилися на травень, тому що цей місяць у нього поки що вільний. Я знімаю тільки навесні або восени, – і все. Це буде камерний фільм, але розрахований на широку аудиторію, за участю двох героїв. Крім Святослава це буде ще дівчина років 17-18, але актрису на цю роль я ще не шукав”, – говорить режисер.

Раніше Святослав Вакарчук неодноразово говорив про те, що не знімається в новорічних телевізійних мюзиклах, тому що не вважає себе актором.

Вакарчук мав зніматися в попередньому фільмі Романа Балаяна “Райські птахи” (2008), але акторський дебют співака тоді не відбувся через щільний графік концертних виступів.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь