Світом мандрує прапор України: долучайтеся до флеш-мобу

04/04/2017

Українці в Iрландії започаткували акцію “Об’єднані прапором”, повідомляє uapost.us. Прапор України “подорожує” різними куточками світу, де з ним фотографуються люди. Також в ході акції записується коротеньке відео, з якого потім буде створено фінальний відеоролик, а на самому прапорі підписуються усі міста, де він побував.

Акція розпочалася біля Посольства України в Ірландії, потім прапор було передано українській громаді міста Ватерфорд й він продовжив свою подорож далі.

3 квітня українці з Голуєя зробили фотографію з прапором на тлі мальовничого узбережжя міста. Того ж дня прапор вирушив у подорож до Лондона. Далі на нього чекають Париж та Дубай.

За планом, 23 серпня прапор має прибути на Майдан Незалежності для того, щоб взяти участь у святкуванні “Дня Прапору”. Автором ідеї виступив  Олег Макей.

“Сама акція виникла спонтанно, але зразу знайшла відгук у наших серцях та серцях наших однодумців, що живуть тут, в Ірландії. Навіть не до кінця сформувавши ідею, ми написали цю пропозицію у Facebook і вже за кілька днів відгукнулися активісти. Чекають прапор у восьми країнах світу, в деяких країнах — у кількох містах. Ми прокладаємо детальний маршрут, враховуючи нові запити.

Слідкувати, а також долучатися, можна, звернувшись до мене особисто або через сторінку у Facebook “Об’єднані прапором”, – розповідає Михайло Баскін, директор Асоціації Українців в Ірландії.

“Ми розраховуємо, що прапор потрапить хоча б до 20 країн. Акція покликана продемонструвати єдність українців, які живуть за кордоном, та в Україні, вірність ідеалам. А саме прапор дуже часто є тим символом, який поєднує та ідентифікує.

Акція проводиться через соціальні мережі з метою показати, що не тільки спілки чи асоціації беруть участь і переживають за долю країни, а так само прості “заробітчани”. Хоча ми будемо раді, якщо державні та інші громадські об’єднання, особливо за кордоном, доєднаються до акції. Сподіваємося, що це буде акція, яка продемонструє, що ми, завдяки сучасним технологіям, будучи одночасно далеко, знаходимося близько один від одного”, – додає Михайло Баскін.

Джерело: svitua.com.ua

No Comments

Залишити відповідь