Стало відомо скільки російських книжок у чорному списку

16/01/2018

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонила ввозити в Україну 25 виданих в РФ в 2015-2017 роках книжок на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції.

Про це повідомляється на офіційному сайті держкомітету.

10 січня 2018 року в переліку заборонених до реалізації книжок в Україні виявилися: “Сталінград” Ентоні Бівора, дві книжки з серії “Історія Російської держави” Бориса Акуніна, “Дочка Леніна – Погляд на історію” Едварда Радзинського, “Любовні листи і щоденники Миколи ІІ” Бориса Соколова, “Православ’я. Чесна розмова протоієрея Всеволода Чапліна” та інші, включаючи кілька найменувань дитячої літератури, в тому числі підручники.

9 із заборонених книг видані видавництвом АСТ, 7 – видавництвом Е, 5 – видавництвом “Захаров”, 2 – видавничою групою Азбука-Аттікус, по 1 – видавництвами Хіт-книга та ТД Алгоритм.

Раніше до списку увійшли книжки письменника-фантаста Федора Березіна “Війна 2010. Український фронт” і “Український фронт. Червоні зірки над Майданом”, Георгія Савицького “Поле бою – Україна. Зламаний тризуб”, твір Гліба Боброва “Україна в огні”. У списку також опинилися праці філософа й політолога Олександра Дугіна “Україна. Моя війна. Геополітичний щоденник” та “Євразійський реванш Росії” и Едуарда Лімонова“Київ капут”.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь