США виділять гранти українським режисерам з метою протистояти російському впливу

14/08/2019

Посольство США в Україні оголосило про нову програму надання грантів українським режисерам документального кіно з метою «протистояння впливу Росії», йдеться на сайті посольства.

В рамках програми від 4 до 6 українських режисерів приїдуть у США на 2-тижневий курс навчання.

Перша програма обміну призначена для українських режисерів документальних фільмів, продюсерів або сценаристів, журналістів, що спеціалізуються на фільмах, або для педагогів чи політиків, які займаються кінематографом.

За останні п’ять років українські режисери-документалісти зосередилися на найбільш нагальних проблемах країни, і цільова поїздка з обміну сприятиме їх професійному розвитку і потенційному громадському впливу, зазначається в документі.

Кіно названо галуззю, яка охоплює якнайширшу аудиторію і може проливати світло на ключові соціальні проблеми.

Завдання, які ставить перед собою ця програма фінансової допомоги:

  • Протистояння «сильної, стійкої України» російській агресії і впливу.
  • Посилення процесів протидії корупції, верховенство права,  розвиток демократії, економічного зростання і довіри між суспільством і державою.
  • Прихильність України довгостроковим реформам, орієнтованим на Захід, та інтеграція в європейські структури.

Серед тем, які учасники програми будуть вивчати в США, вказані вплив незалежних фільмів на американську кіноіндустрію, інноваційні технології в кінематографі, виробництво низькобюджетних або високоприбуткових картин, просування незалежних фільмів та ін.

Джерело: mind.ua

No Comments

Залишити відповідь