Справжнє свято Книги подарував херсонцям фестиваль «Книжковий Миколай»

17/12/2018

Ось і завершився ІІІ Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай», який проходив у ККЗ «Ювілейний» з 14 по 16 грудня.
Протягом трьох днів херсонці не лише мали змогу придбати видання на будь – який смак, а й зустрітися з письменниками із різних куточків України. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
За підтримки облдержадміністрації організатори фестивалю підготували для всіх гостей насичену програму: виставку-продаж книжкової продукції, презентації видавництв, автограф-сесії з письменниками, різні майстер-класи, інтерактивні ігри та розваги разом з «Книжковим Миколаєм».
Фестиваль проводився з метою привернення уваги до книги, як до засобу сімейного спілкування, надання можливості дізнатися про книжкову продукцію українських видавництв, з метою створення святкового передноворічно-різдвяного настрою.
Мета цьогорічного книжкового форуму – познайомити дітей з книжками, які допоможуть їм стати більш розумними, чемними, добрими, навчать любові до батьків і Батьківщини.
На фестиваль завітало понад 50 авторів з різних регіонів України, серед яких лауреати премії «Коронація слова». Свою книжкову продукцію представляли близько 30 відомих українських видавництв.
Відбулася низка цікавих зустрічей з відомими авторами та творчими особистостями на базі міських кафе. Також на базі навчальних закладів, обласних та міських бібліотек проходили творчі зустрічі та автограф-сесії письменників з учнівської та студентської молоддю.
Фестиваль був насичений цікавими враженнями від спілкування з неординарними та талановитими особистостями, подарував всім його учасникам величезний заряд позитивної енергетики, дозволив насолодитися звучанням української мови і став справжнім святом української Книги.

Джерело: ksza.ks.ua

No Comments

Залишити відповідь