Сьогодні на Франкфуртському книжковому ярмарку відкриють український стенд

11/10/2017

У середу на Міжнародному франкфуртському книжковому ярмарку офіційно відкриють український стенд. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України, передає УНН.

“Офіційне відкриття українського національного стенду заплановане на 11 жовтня”, – повідомили у Мінкульті.

Церемонія відкриття книжного форуму, у якій взяли участь канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон, відбулась у вівторок 10 жовтня.  Цього року Франція є країною-гостем ярмарку, а ключовою темою визначено франкофонну літературу та культуру.

Україна на книжковому ярмарку представлена національним стендом, організаторами якого є Міністерство культури України у співпраці з НКММК “Мистецький Арсенал” та Міністерством закордонних справ України. На стенді, площею 100 кв.м представлені 17 українських видавництв, а також кращі книги, відзначені різноманітними преміями. Основною темою національного стенду обрано “Understanding Ukraine, Understanding Europe”.

Франкфуртський книжковий ярмарок проходить вже у 69 раз поспіль. До нього долучилися представники майже 100 країн. Тут представлено понад 400 тисяч друкованих видань, а також актуальної продукції у відео- та цифровому форматі.

Нагадаємо, у 2016 році Національний стенд України на книжковому ярмарку у Франкфурті представляло 12 видавництв.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь