СКРИПКА “ЗАБРАКУВАВ” ПІСНЮ ПРО ЛАБУТЕНИ І ЗАКЛИКАВ ПРОТИСТОЯТИ “РОСІЙСЬКОМУ КОЛОНІАЛІЗМУ”

26/05/2016

121221Музикант вважає, що слухати пісню “ворожою мовою з матюками, коли в Україні війна, – не нормально”. Фронтмен гурту “ВВ” Олег Скрипка, який чи не вперше показав своїх синів у родинній фотосесії, не підтримав всезагального захвату від композиції “Експонат” гурту “Ленінград”. Так, за словами Скрипки, “наше суспільство залюбки слухає композицію ворожою мовою”.
“Наше суспільство куди охочіше заковтує “Лабутени” з матом ворожою мовою, а не пісню “Січове військо”, у той час, як у нас війна на сході йде. Це не нормально”, – сказав музикант, пише kp.ua Скрипка підкреслив, що “зараз ми живемо в країні, де заборонена українська мова” і закликав протистояти “російському культурному колоніалізму”. “Українцям терміново треба навчитися протистояти російському культурному колоніалізму. Адже зараз ми живемо з вами в країні, де заборонено українську мову! Для прикладу: за Кучми в ефірах ТБ і радіо було 8% української музики, за Ющенка стало 4%, за Януковича – 4%, а зараз – всього 1,5%. Це жахливо. Я впевнений, є структури, які свідомо знищують українську мову в Україні”, – наголосив Скрипка.

Джерело: http://tsn.ua/glamur/skripka-zabrakuvav-pisnyu-pro-labuteni-i-zaklikav-protistoyati-rosiyskomu-kolonializmu-583004.html

No Comments

Залишити відповідь