“Щиро вам дякую!” Історія про українську мову в Донецьку зворушила користувачів мережі

30/08/2017

Жителі окупованого Донецька, незважаючи на всі проблеми і труднощі, які їм доводиться терпіти, вірять у повернення до складу незалежної України.

Про життя звичайних жителів окупованої території поділилася жінка з Донецька Марина Григор’єва, чим викликала бурхливу реакцію в соцмережі.

На своїй сторінці в Facebook вона розповіла, як вирішила пройтися по ринку і магазинам, щоб подивитися на людей і перевірити, як вони реагують на українську мову.

За словами Марини, звичайні жителі Донецька хоч і боятися, але зовсім не забули українську мову, що говорить про їх віру в майбутнє в складі України.

“Він до війни завжди вживав українські фрази. Але скільки я його розкручувала на українську мову, він став боятися, а сьогодні підходжу до нього, а він обідає з баночки. Я кажу: “Смачного”. Він:”Дякую”. Оооо! Нарешті -то ожив!” – розповіла жінка про одного з продавців.

“В кінці я сказала йому:” Дякую” і він, о Боже, відповів, як до війни: “Щиро вам дякую”. Це була пісня!!!” – захопилася Марина.

Пост жінки зумів зворушити десятки людей у мережі, які не залишилися байдужими і залишили під записом свої коментарі.

“Дуже хочеться вірити в те диво, якого чекають там, в окупації. І мені здається, що у Донецька всі шанси стати справжнім україномовним містом швидше, ніж Київ. Завдяки тим людям”, – написала користувач Tetjanko Sviderska.

“Прямо бальзам на серце. Приємно за “мову”. Як не крути, а ми – Україна”, – прокоментувала Наталія Лавриненко.

No Comments

Залишити відповідь