Шедеври художньої кераміки дозволять відчути на дотик

12/08/2016

12 серпня о 19:00 у столичному керамічному арт-просторі “ЦеГлинаАрт” відбудеться відкриття щорічного фестивалю сучасної художньої кераміки “ЦеГлина-2016”. Арт-подія триватиме до 24 серпня.

У рамках фестивалю пройдуть дискусії, творчі вечори художників, презентації персональних проектів, лекції, перформанси, покази відеофільмів про художню кераміку та міжнародні керамічні симпозіуми. Також на виставці представлять керамічні роботи, які люди з вадами зору зможуть відчути на дотик.

Фестиваль сучасної художньої кераміки проходить четвертий рік. Цього року вперше набуває статусу міжнародної події – до проекту долучаться керамісти з Польщі, Литви, Японії.

Гості фестивалю також побачать роботи провідних українських керамістів. Серед них творіння Уляни Ярошевич, Олени Бланк, Гії Міміношвілі, Ігора Берези, Неллі Ісупової, Світлани Пасічної, Володимира Хижинського ї та інших. Вхід для усіх бажаючих – вільний.

Фестиваль “ЦеГлина” засновано та розпочато 2012 року. З кожним роком до арт-події долучається все більше керамістів з усієї України. Зокрема, учасниками фестивалю є автори з Києва, Львова, Ужгорода, Харкова, Полтави, Луцька, Запоріжжя, Черкас, Вінниці, Конотопа та інших міст.

Нагадаємо, що у червні цього року в селі Опішне Зіньківського району на Полтавщині відбувся V Національний фестиваль гончарства. Майстри з усієї країни привезли вироби, показали різноманіття матеріалів і технік, гончарних інструментів.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь