Сестра Сенцова закликала бойкотувати канал “112”

15/07/2018

Вона вважає, що канал бере участь у “інформаційній війні на боці ворога”.

Двоюрідна сестра Олега Сенцова Наталя Каплан вважає, що канал “112 Україна” та ще три українські ЗМІ беруть участь у “інформаційній війні на боці ворога”. Через це жінка закликає до бойкотування цих ЗМІ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Громадське.

Вона була обурена тим, що телеканал “112 Україна” зателефонував до неї і вивів у прямий ефір з позафракційним депутатом Євгенієм Мураєвим, який відомий своєю заявою що, частина населення вважає Сенцова терористом. Мураєв порадив сестрі Сенцова “поводитися тихо”. Це, нібито прискорить його звільнення. Наталя Каплан вирішила більше не мати справи із телеканалом “112 Україна”.

Крім того, жінка має претензії і до “Інтера” через небажання демонструвати ролики з Олегом Сенцовим, що могло б допомогти у боротьбі за його звільнення.

Сестра Сенцова додала, що не хоче брати участь у інформаційній війні на боці ворога та закликала до бойкотування “112 Україна”, NewsOne, “Інтер” і видання “Страна.ua”.

“Страна.ua”, за її словами, оприлюднила коментар хворої людини як факт”. Натомість телеканалу NewsOne належить Євгену Мураєву.

Джерело: narodna-pravda.ua

No Comments

Залишити відповідь