Сергій Жадан покаже Донбасу сучасне українське мистецтво

29/06/2017

Український письменник Сергій Жадан готує літературно-музичний фестиваль «Дорога на схід», запланований на 18-19 серпня на Донбасі. Про це повідомляє Буквоїд.

Відкритими майданчиками для фестивалю стануть «Фазенда Виноград» у селі Іванівка та кінотеатр «Спартак» в Ізюмі.

«Ми хочемо, по-перше, привезти в Ізюм митців, котрі вже відбулися, зібрати їх з різних регіонів. А по-друге, знайти та показати Харківщині, Ізюмщині, які цікаві музиканти, артисти є в її власних куточках. Тож якщо ми про вас ще не знаємо, але ви талановиті й готові зіграти на фестивалі — напишіть нам!», – повідомляє Сергій Жадан.

Серед музикантів, що виступатимуть на фестивалі, – «Тартак», «The Вйо», «Шана», «Жадан і собаки». Зокрема, гостям покажуть виставу «Альберт, або Вища форма страти», поставлену за однойменним оповіданням Юрія Андруховича.

За слова співорганізатора фестивалю Марини Богун, також «буде відкрито міський ярмарок,  де можна придбати найцікавіші речі, які тільки можна знайти на українському сході».

Перший фестиваль «Дорога на схід» відбувся минулого року у Новопскові, Сватовому і Старобільську Луганської області. Він мав неабиякий успіх, тому організатори вирішити влаштувати ще один.

Джерело: cultua.media

No Comments

Залишити відповідь