Семесюк і Мухарський представили в Одесі новий проект

31/05/2016

bez_ymenyВ Одесі представили літературно-мистецький проект «Сказки русскаго міра». Це іронічна книга телеведучого та письменника Антіна Мухарського, ілюстрації до якої створив художник Іван Семесюк. Проект з’явився наприкінці минулого року, однак одеситам його показують вперше.

«Цю книжку можна вважати певною протиотрутою. Якщо ви ще ностальгуєте за булочками по три копійки, якщо ви ще вірите, що газована вода з автомату краща, ніж та, яка продається зараз, якщо у вас ще є ті фантомні болі Радянського Союзу, то з ними можна розправитися завдяки цій книжці. Тут зібрано оповідання, які десакралізують “духовні скрєпи” і дають під дих Російській імперії», – представляє своє творіння Мухарський. Усього в книжці зібрано 12 «казок».

Окрім нових картин Семесюка, якими проілюстрована книга, на виставці можна представлена його серія «Бандерики», а також революційні плакати Андрія Єрмоленка. Побачити експозицію можна у галереї «Худпромо» (вул. Жуковського, 6) до 11 червня.

«Нас запросили активісти одеського Майдану, щоб ми привезли той дух, який можна назвати одним словом – воля. Україна – країна вільних людей, які не хочуть бути рабами, жертвами пропаганди і відчувати, що від них нічого не залежить. Ці люди беруть відповідальність за навколишній світ на себе», – вважає Мухарський.

У неділю ввечері музикант в образі Ореста Лютого дав концерт на Думській площі в Одесі. Крім того, там відбувся показ історично-документального фільму Мухарського «Майдан. Мистецтво спротиву». Артист також привіз до Одеси фотопроект з 50 найкращими світлинами з Майдану. Фотографії можна побачити на Думській площі до 5 червня.

Марія ГЕНИК, Одеса

Джерело: http://day.kyiv.ua/uk/news/310516-semesyuk-i-muharskyy-predstavyly-v-odesi-novyy-proekt

No Comments

Залишити відповідь