СБУ отримало заяву від «Культурного спротиву». Чекаємо на реагування!

30/11/2016

В Окружному суді міста Києва  вже більше, ніж півроку триває розгляд справи за позовом ГО «Культурний Спротив» до Служби безпеки України та Державної фіскальної служби України про визнання бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії.

На минулому судовому засіданні представники СБУ заявили про те, що для вчинення ними первинних слідчих дій, для відповідного реагування на кричущі факти антиукраїнської діяльності, в тому числі, і особами, що є явними найманцями РФ, судового позову чи інформації з відкритих джерел, замало.

Для того, аби поважні пани співробітники спецслужби, головним завданням котрої є захист національних інтересів, безпеки та територіальної цілісності України побачили та почули те, про що відкрито розповідають на десятках Інтернет-порталів та у соціальних мережах, їм необхідно отримати офіційну заяву встановленої форми.

Що ж, 29 листопада 2016 року представниками ГО «Культурний Спротив» до Служби безпеки України було подано відповідну заяву про відсутність дій з боку ДФСУ та ввезення на митну територію України книжок тих видавництв, які заборонені до ввезення.

Отже, сподіваємось, що тепер шановні співробітники СБУ мають достатньо підстав для того, аби врешті-решт припинити ворожі дії щодо України та її громадян, котрі вчиняються відкрито, зухвало, та протягом тривалого часу. Чекаємо на реагування!

Прес-група ГО «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь