Савченко не підтримала заборону виступів російських артистів

10/10/2016

Савченко не підтримала заборону виступів російських артистівЗаконопроект “Про гастрольні заходи”, що передбачає заборону гастролей російських артистів, які не виступили з осудом російської агресії, не вирішує основні проблеми взаємин РФ і України. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила народний депутат від фракції “Батьківщина” Надія Савченко.

“Це було б не дуже своєчасно. Культура – так, це важливе питання. У нас зараз з РФ йде війна – з одного боку, які в цьому випадку можуть бути культурні відносини? Але є інша думка, що треба зберігати людську сторону, незважаючи на те, що йде війна. Цей законопроект не вирішує основного питання: у нас немає миру”, – вважає нардеп.

За її словами, для ефективності таких законів необхідно створювати їх бізнес-проекти, точно прописуючи умови і механізми роботи, чого в українському парламенті не роблять.

Савченко зазначила, що не любить “більшість російських зірок, які сьогодні приїжджають в Україну”, але слухає рок-виконавців з РФ.

“Я б із задоволенням відвідала грузинський балет “Сухішвілі”, від 200 до 1700 гривень буде коштувати квиток в Києві. Але концерт буде аж в березні, а я не можу так далеко планувати свою роботу. Я б з радістю сходила на якийсь рок-концерт, в свій час я відвідувала дуже багато – і “Короля і Шута”, коли він ще виступав, і “Пікнік”, і “Машину часу”. Я ніколи не піду на Меладзе або Віру Брежнєву, тому що це не моя музика”, – розповіла нардеп.

Савченко додала, що в даний час воліє українську музику і готова відвідати концерт вітчизняних артистів, щоб підтримати їх.

За законопроект, який пропонував доповнити закон “Про гастрольні заходи” у тому числі вимогою до російських акторів і співаків перед гастролями в Україні “надати письмову заяву про засудження окупації території України державою-агресором”, проголосувало лише 174 депутати.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь