“Розумна корова” створила безкоштовні онлайн курси про культуру

29/03/2017

В Україні запустили перший безкоштовний лекторій про культуру «WiseCow» («Мудра корова»). Про це повідомляють власники ресурсу на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Вільний у доступі відеолекторій створений для того, щоб люди з кожного куточку України могли здобувати знання цілком безкоштовно.

На сайті є дев’ять, креативно ілюстрованих, розділів, а саме література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, мода, соціум, театр. Сучасні лекції, всередині розділів, поділили на два типи: відкриті події, які можуть відвідати всі охочі, та закриті лекції – можна побачити тільки в мережі. Також, створено розділ «Міста» з цікавою картою соціальних ініціатив нашої країни і афішею з майбутніми подіями.

У кожному «квадраті» розділів планують розмістити по 10 курсів, кожний з яких вміщуватиме 10 відео та 10 додаткових пізнавальних матеріалів.

– Ідея літала в повітрі. Багато хто хотів зробити відеолекторій, тому що він потрібен суспільству. Я чесно чекала цілий рік, поки людина з головою і людина з гаманцем зберуться і зроблять щось подібне. Сама я боялася братися за такий масштабний проект. Але час минав, а ніхто нічого не робив. Тому, як казав Кравчук, “маємо що маємо”: перший в країні хронологічно збудований відеолекторій на культурні та соціальні теми, створений групою ентузіастів з порожніми кишенями і бажанням допомогти людям, – розповідає журналістка видань «Artmisto» та «Maincream», поетеса та автор проекту Тетяна Кисельчук.

Інтернет лекторій «WiseCow» розвиває такий світовий тренд, як онлайн-навчання, та прагне розвитку вільного доступу всього населення до структурованих знань. Тепер всім творчим та зацікавленим, але дуже зайнятим, пропонують навчатись вдома безкоштовно. Такий модернізований формат курсів, особливо актуальний для жителів віддалених маленьких міст і сіл, де іноді важко знайти хороших вчителів у школі, не говорячи вже про чумових спікерів з масштабними лекціями.

На разі, помітивши здоровий інтерес народу до культурних здобутків України, організатори почали активно «плавати» у морі патріотизму та зосередились на зйомках саме українських курсів. У розділах відведено по 2 два місця для курсів української історії, кіно, театру. Наприклад, перший курс «100 років за 100 хвилин» містить в собі всю інформацію століття. На кожне довге десятиліття по 10 швидкоплинних хвилин.

Відомо, що взагалі, існуючі розділи охоплюють все ΧΧ сторіччя та його історію не тільки на території України, а й інших континентів.

Наразі, розділи «Історія», «Театр» та «Музика» ще не наповнені, але сайт вже має 90 відео-лекцій готових до перегляду.

Джерело: vechirniykiev.com.ua

No Comments

Залишити відповідь