Розпочався Всеукраїнський поетичний вернісаж «Троянди й виноград»

12/04/2017

У Києві розпочався Всеукраїнський поетичний вернісаж «Троянди й виноград» імені Максима Рильського, який триватиме до 25 вересня.

Це вже четвертий конкурс, в якому беруть участь українські поети-аматори. Перші поетичні вернісажі відбулися у 2006, 2008 та 2012 роках. За словами директора родинного фонду М. Рильського «Троянди й виноград» Максима Рильського, метою вернісажу є пропаганда української поезії серед найширшого кола читачів, залучення до творчості молоді.

До участі у вернісажі запрошуються твори, які написали особистості віком від 10 років.  Учасники конкурсу повинні визначити та назвати номінацію, а також сповістити про себе (ПІБ, повна адреса, контактний номер телефону, сказати свій вік, місце роботи та посаду). Твори надсилаються на адресу Київського літературно-меморіального музею М. Рильського (03039, Київ-39, вул. Максима Рильського,7) з поміткою «Поетачний вернісаж». Номінації вернісажу: патріотична лірика, філософська, пейзажна, інтимна.

Після завершення конкурсу,  журі визначать 12 лауреатів та запросять до Києва на урочисту церемонію − літературно-мистецький вечір, під час якого переможці читатимуть свої вірші та отримають дипломи і почесні відзнаки – кришталеві троянди.

Засновником та організатором  вернісажу є Родинний фонд Максима Рильського, Український Фонд культури та Київський літературно-меморіальний музей М. Рильського  за підтримки корпорації «Еталон».

Підготувала Оксана Бруско

Фото: gazeta.ua

Джерело: cultua.media

No Comments

Залишити відповідь