Розпочався 26 Львівський міжнародний BookForum

18/09/2019

26 Львівський міжнародний BookForum стартував.

Фокусна тема головного культурного фестивалю країни– «Відшукування причетного», йдеться на офіційній сторінці Форуму Видавців у Facebook.

Зазначається, що вхід на всі події фестивалю безкоштовний.

З нагоди відкриття 26 Львівського міжнародного BookForum також відбувся прес-сніданок, повідомляє Форум Видавців.

Співорганізатори: Форум Видавців, Український інститут книги, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

26 BookForum реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Цьогорічна програма 26 BookForum налічує 1000 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та іноземних учасників.

Також запрошуємо всіх на урочисту презентацію новинки «День вдячності», яка відбудеться за участю Лариси Івшиної та упорядників і співавторів «Дня вдячності» вже цієї п’ятниці 20 вересня, у межах 26 BookForum у Львові — о 14.30 в конференц-залі Палацу мистецтв (вул. Миколая Коперника, 17, 2-й поверх).

«Ця книга — продовження тої стратегії, яку ми визначили як глобальну стратегію перенавчання суспільства. І водночас морального зміцнення, — переконана Лариса ІВШИНА, головна редакторка і авторка ідеї видання. — Тому що ми невипадково кажемо, що невдячність — це вияв слабкості. Ми ж хочемо, щоб українці були сильними. А для цього вони мають точно знати, кому насамперед потрібно подякувати. Недарма у передмова є така фраза, дещо виклична, але лише до певної міри, що якби я була президентом, то поїхала б в Оклахому. А чому? …Це запрошення до читання передмови цієї книги».

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь