Росіяни не дали грошей на антиукраїнський фільм

05/08/2016

Режисер Володимир Бортко знімає антиукраїнський фільм про “громадянську” війну на Донбасі . Гроші на картину хотів отримати від Російського фонду кіно, але їх не виділили. Стрічка буде представляти собою екранізацію книги Проханова “Вбивство міст”.

“Щось будемо знімати в околицях Донецька, в районі Савур-Могили, військові дії перенесемо в Ростовську область, де ті ж люди, той же пейзаж, але над головою не свистять справжні кулі. Де війна кіно не знімають. Будемо використовувати хроніку. буде багато боїв, жорстокості. Дуже важлива сцена вбивства українського льотчика жителями донбаського села. Якщо б то був німець, може бути, залишився б в живих. Одна справа ворожий солдат, інша справа свій, Юда “, – сказав Бортко.

Українські кінокритики вже відреагували на інформацію про роботу над цією картиною.

“До творчості режисера Бортка ставлюсь дуже негативно. Його громадянська позиція вже була оприлюднена. Про стрічку ще не чув, але уявляю якого типу вона буде.” – каже кінокритик Алік Шпилюк.

” У Володимира Бортка були прекрасні фільми, достатньо згадати “Собаче серце”, екранізацію Достоєвського”Ідіот”. А потім він став правовірним комуністом і змінив свою творчу орієнтацію. Це повпливало на якість його кіноробіт. Вони стають більш схематичні і правильні тільки з точки зору його ідеології. Вони переслідують мету зомбувати людей в потрібному для російської влади напрямку. Тому поява інформації про його новий фільм не дивує, це закономірно.” – каже кінокритик Лариса Брюховецька.

Володимир Бортко народився і отримав освіту в Києві. У березні 2014 року підписав листа на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо російської військової інтервенції в Україну. У 2015 році Мінкульт оприлюднив доповнений список персон нон-грата в Україні, в який потрапив Бортко.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь