Репортаж львів’янина увійшов у ТОП-10 від National Geographic

09/01/2021

Репортаж львівського фотографа Артура Абраміва увійшов в 10 найкращих фотоісторій 2020 року за версією National Geographic Traveller.

“Волосянка, курортне селище, усіяне пагорбами та нескінченними зеленими пасовищами, розкинулося в Львівській області, в Українських Карпатах. Це дім для більш ніж 1500 мешканців, – йдеться в описі до фото на сайті National Geographic. – Незважаючи на постійний потік туристів з міст, які їдуть сюди, щоб прогулятися пішохідними маршрутами та сходити в гірську експедицію, у селі офіційно не зареєстрували жодного випадку COVID-19. Щомісяця з 2015 року Артур Абрамів, український фотограф, залишає своє місто Новий Розділ, щоб вивчати різні частини гірського хребта”.

На фото зображена 87-річна мешканка Волосянки Марія Гриців, яка виходить із своєї літньої кухні – традиційної ялинової споруди, яка зазвичай будується поруч із головним будинком. Марія виховала п`ятьох дітей.

“Я художник і мене надихають гори”, – каже 25-річний фотограф. – Коли пандемія поставила світ на коліна, вирішив возз’єднатися з природою і втамувати свою природну цікавість до дослідження”. Тому поїхав в Карпати.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь