Реконструкцію території Національного музею історії України завершать до кінця вересня

06/07/2016

КИЇВ. 5 липня. УНН. Сьогодні у Національному музеї історії України, що у столиці, відкрили частину відновленої території закладу, передає кореспондент УНН.

Відновлення Національного музею історії України відбувається за проектом архітектора А.Мілецького, що передбачає відродження історичного центру Києва, сучасного за своєю інфраструктурою та відкритого для громадськості, для культурного розвитку суспільства та підвищення якості культури дозвілля киян та гостей міста.

У першій черзі відновлення території музею була реконструкція вхідних сходів та території Десятинної церкви. Друга черга реконструкції повинна бути завершена до початку вересня, під час якої буде оновлена вся територія об’єкта.

Церемонію відкриття відвідав мер Києва Віталій Кличко.

“Я дуже вдячний, що є небайдужі люди, які не жаліють свої сили, час та гроші, яким не байдуже майбутнє нашого міста та нашої країни загалом. Наше завдання – зберегти ту історичну спадщину, що нам залишилась,” – зазначив В.Кличко.

Зазначимо, Національний музей історії України включає 2878 кв.м. будівель та споруд, 8752 кв.м. доріжок та майданчиків, а також 11492 кв.м. зелених насаджень.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь