Рада не підтримала скасування санкцій для телеканалів «112» і «NewsOne»

18/10/2018

Народні депутати відхилили проект постанови, яка блокувала підписання постанови про санкції для окремих ЗМІ, зокрема, телеканалів «112» і «NewsOne».

Ідеться про проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 4 жовтня 2018 року про прийняття в цілому проекту постанови «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (реєстраційний № 9157) № 9157-П.

Під час вечірнього засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проект постанови авторства депутатів від Опоблоку Олександра Вілкула та Нестора Шуфрича підтримали 57 обранців.

Автори законопроекту, нардеп від Опоблоку Нестор Шуфрич заявив про порушення регламенту та Конституції під час голосування за законопроект про санкції № 9157. Зокрема, з його слів, на відео було зафіксоване «кнопкодавство».

Голова ВРУ Андрій Парубій емоційно відреагував на слова представників Опозиційного блоку, заявивши, що дивно чути про порушення регламенту від колишніх «регіоналів».

Під час голосування проект постанови авторства опоблоківців підтримали 57 депутатів. Голова ВРУ повідомив, що негайно підпише рішення Ради про санкції.

Нагадаємо, 4 жовтня народні депутати підтримали звернення до РНБО про застосування персональних спеціальних економічних санкцій щодо семи компаній – власників ЗМІ, зокрема, ідеться про два телеканали – «112 Україна» і «NewsOne».

Раніше голова ВРУ Андрій Парубій повідомив, коли підпише постанову щодо санкцій для «112 Україна» та «NewsOne».

Джерело: zik.ua

No Comments

Залишити відповідь