Протасів Яр у Києві вирубують під корінь: активісти стали грудьми за “легені столиці”

18/06/2019

У вівторок, 18 червня, у Протасовому Яру в Києві відбулася бійка між активістами та представниками забудовників. Другі почали пиляти і вивозити дерева.

Відповідне відео опублікував активіст Роман Ратушний на своїй сторінці в Facebook.

Активісти побачили кілька нещодавно спиляних дерев. При цьому представники забудовника спробували екскаватором згрібати спиляні дерева, проте протестуючі не давали їм цього зробити.

Після цього між забудовниками та протестувальниками відбулася бійка. У ситуацію довелося втрутитися поліції, яка приїхала на місце.

Активісти стверджують, що забудовники не мають права виконувати ніякі роботи на місці, там відсутня огорожа. У свою чергу представники забудовника стверджують, що активісти не дають їм його встановити.

У боротьбі проти забудови Протасового Яру активісти в Києві 9 травня перекривали однойменну вулицю, а також ходили по перехрестю і скандували “Ні забудові Протасового Яру”.

У свою чергу забудовник вже почав рекламувати на своєму сайті житло, яке хоче звести в зеленій зоні. У Протасовому Яру планують побудувати три величезні вежі з 37 поверхів кожна.

Згідно з документами, розміщених на сайті, забудовником виступає якась компанія “Дайтона Груп” з міста Дніпро.

Джерело: kyiv.znaj.ua

No Comments

Залишити відповідь