Проект #ПісніВійни до 25-річчя ЗСУ представив чергову прем’єру

07/12/2016

Пісня «Щастя – коли ти не йдеш на війну» – вже 5-й сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Про це «Дню» розповіла ініціатор та координатор проекту Галина  Гузьо.

Автор тексту – дружина бійця АТО Тараса Гривула – Оксана, яка написала зворушливого вірша, коли чекала чоловіка із фронту. 39-річний Тарас воював в АТО у 2014–2015 роках. Був артилеристом, заступником командира мінометної батареї. Після повернення з війни пішов на контрактну службу у ЗСУ. А ще Тарас – професійний бандурист, член Національної спілки кобзарів України. У рамках проекту #ПісніВійни він є одним із виконавців пісні «Дорога на схід», яку співають п’ятеро бійців АТО.

На музику слова Оксани Гривул поклала композитор та співачка Ірина Доля. Вона ж і виконала пісню у дуеті з десантницею Іриною Красотою.  «Ця пісня –про долю жінки, яка чекає… – говорить Ірина. – Війна на сході України торкнулася мільйонів жіночих сердець, то ж ця пісня – присвята усім дружинам бійців».

Вальс при створенні відеоряду до пісні «Щастя – коли ти не йдеш на війну» виконали танцюристи балету Ірини Мазур «Життя» Олександра Момот і Юрій Гринчук.

До кінця 2016 року у рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни ще відбудеться прем’єра пісні «Молитва на Різдво» у виконанні її автора, нацгвардійця, барда Зиновія Медюха, співачки Оксани Мухи та відомого акапельного гурту – вокальної формації «Піккардійська терція».

А 2017-го побачить світ альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько півтора десятка сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та виконаних у дуетах бійців із відомими українськими артистами.

Переглянути відео «Щастя – коли ти не йдеш на війну» можна тут:

Послухати пісню «Щастя – коли ти не йдеш на війну» можна ТУТ.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото і відео «Дню» надала Галина ГУЗЬО.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь