Прес-анонс “У Києві відреставрують “Будинок зі зміями та каштанами”

24/10/2017

26 жовтня (четвер) о 13:00 у приміщенні «Будинку зі зміями та каштанами» (вул. Велика Житомирська, 32)  відбудеться прес-конференція компанії B&H filmdistribution. На заході буде повідомлено про рішення компанії виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення  (охоронний номер316-Кв) – «Будинок зі зміями та каштанами».

Запрошуємо до участі представників ЗМІ,  урбаністів, мистецтвознавців, міських активістів та всіх зацікавлених осіб.

Попередня акредитація обов’язкова: https://goo.gl/forms/Udtt1JuJOD07Fz2C3

«Реставрація відомої київської  пам’ятки архітектури, яка є предметом підвищеної уваги громадськості, стане нашим  внеском у збереження культурної спадщини міста. Будівля, що довгі роки стояла пусткою і перебуває у критичному стані, знову посяде гідне місце у міському просторі. Досвід залучення приватних інвестицій є стандартною практикою у світі, і Україна не є винятком. Ми відкриті до діалогу з Міністерством культури, Управлінням охорони культурної спадщини, міською адміністрацією і спільнотою Києва на всіх етапах реалізації проекту реставрації», – зазначають представники B&H film distribution.

У рамках прес-конференції буде презентовано передпроектні ескізи, частину попередніх комплексних наукових досліджень, отриманих проектною групою, а також відбудеться прес-тур локацією з куратором проекту.

У заході візьмуть участь:  

– Богдан Батрух, Генеральний директор компанії B&H film distribution;

– Тамара Мазур, заступник Міністра культури України;

– Вероніка Лисенкова, головний архітектор проекту, куратор проекту реставрації;

– представники Управління охорони культурної спадщини;

– представники громадських організацій (інформація оновлюється).

Місце проведення: 

«Будинок зі зміями та каштанами» (м. Київ, вул. Велика Житомирська 32).

Час проведення:

 26 жовтня (четвер), 13:00.

Контакт для преси:

Вікторія Мурована  PR Coordinator B&H film distribution

t: +38 044 490 70 66  m: +38 096 386 48 71

mailto: murovana.v@bhcons.com

Довідка: 

Про «Будинок зі зміями та каштанами»

Будинок побудований на початку XX століття у стилі модерн. Має статус пам’ятника архітектури та містобудування місцевого значення. Свою народну назву “Будинок зі зміями та каштанами” отримав  завдяки скульптурній композиції з плазунами, які прикрашають еркер на фасаді та численним фризам з каштановим листям. Будівлю було зведено в 1910-1911 роках як прибутковий будинок Чоколової. Автором проекту вважається архітектор Ігнатій Ледоховський. Початково будинок був триповерховим, четвертий поверх було надбудовано за радянських часів.

ПРО B&H film distribution

Компанія B&H film distribution – українська кінодистриб’юторська компанія заснована у 1998 році. Компанія має багаторічний досвід співпраці з голлівудськими студіями Sony, Disney, Paramount та Universal. Генеральний директор компанії B&H film distributionБогдан Батрух – кіноексперт, продюсер, меценат.

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь