Посли шести держав відвідали фестиваль Шопена на Житомирщині

15/06/2016

Посли шести держав відвідали фестиваль Шопена на ЖитомирщиніПосли шести держав і представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відвідали міжнародний фестиваль “Музика Шопена просто неба”, що третій рік поспіль відбувався в історико-культурному комплексі “Замок-музей Радомисль”, що на Житомирщині, повідомляє Укрінформ.

Усі кошти, зібрані від продажу квитків, наступного тижня організатори передадуть родинам загиблих воїнів АТО та учасників Революції Гідності.

Про це повідомила засновниця фестивалю і історико-культурного комплексу “Замок-музей Радомисль” Ольга Богомолець 12 червня під час закриття заходу.

“Незважаючи на війну в державі, ми все ж маємо можливість під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні проводити фестиваль музики Шопена. Тому що його музика і, зокрема, той революційний етюд, який звучав на Майдані, підтримують дух людей у боротьбі за волю рідної країни” – зазначила вона.

Цього року учасниками фестивалю стали дев’ятеро піаністів. Наступного року організатори фестивалю “Музика Шопена просто неба” планують зміну його формату. Такої згоди Ольга Богомолець дійшла з послом Республіки Польща в Україні 11 червня, після відкриття заходу.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/culture/_posli-shesti-derzhav-vidvidali-festival-sopena-na-zitomirschini/704196

No Comments

Залишити відповідь