Порошенка просять скасувати відкриття Євробачення в храмі

18/10/2016

Українська Гельсінська спілка направила Порошенку відкритого листа з вимогою заборонити проведення церемонії відкриття Євробачення в Софії Київській.

Порошенка просять скасувати відкриття Євробачення в храмі

Софійська площа

Президента закликали заборонити відкриття Євробачення-2017 храмі Софії Київської, називаючи це культурним невіглаством і спробою нав’язати цінності масової культури, замість християнської. Про це йдеться  у відкритому листі на офіційній сторінці союзу в Facebook.

У своєму листі глави УГС коротко переказали історію храму, наголосивши, наскільки символічним і значущим є він для українців. На думку членів союзу, проводити на території храму подібні заходи неможливо ще й тому, що там знаходяться могили священиків, єпископів і патріарха Володимира Романюка.

“Пане президенте, закликаємо Вас, як гаранта інтересів усіх громадян України заборонити проведення у Святій Софії презентацію міжнародного естрадного пісенного фестивалю, не допустити приниження нашого народу” – йдеться в листі.

Як повідомлялося раніше, рішення про проведення відкриття Євробачення-2017 на території Софії Київської було прийнято Європейською мовною спілкою, Національною телекомпанією України, КМДА та представниками Стокгольма.

Джерело: news.liga.net

No Comments

Залишити відповідь