Полонені українці повернулися додому!

07/09/2019

З немовлятами на руках, поодинці і цілими сім’ями – так родичі бранців Кремля від самого ранку сьогодні збиралися у офісі омбудсмена, аби згодом вирушити на довгоочікувану зустріч до Борисполя. З журналістами, щоправда, спілкувалися не надто охоче, аби не наврочити, йдеться у спецвипуску ТСН..

Ледь за сьому  ранку на військовий аеродром в Одесі починаються з`їжджатися родини полонених моряків-одеситів. Їх зустрічає заступник командувача військово-морських сил України і особисто допомагає нести валізи.

Близьких моряків заводять на територію аеродрому “Шкільний”. О пів на дев’яту тут сідає військовий борт. Саме він має доправити родини бранців та командування українських ВМС до Києва. Летять матері, дружини, діти, кохані. Емоції рідних зашкалюють.  Від хвилювання навіть забувають в машині валізу з речами.

Летить до столиці й мати наймолодшого полоненого моряка Андрія Ейдера. Вікторія не спала всю ніч. Вона все ще не вірить до кінця, що сьогодні побачить сина.

До Києва близькі бранців Кремля прибувають не лише сьогодні. А й напередодні. Дехто столицю не покидає відтоді, як  з’являється фейкова інформація про обмін. Усі збираються у офісі омбудсмена. Хутко проскакують повз камери, говорять неохоче.

“Як у нас будуть хороші новини – будемо з вами на всю Україну спілкуватися. Чесне слово”, – кажуть рідні.

Близько десятої ранку до офісу уповноваженої з прав людини починають з’їжджатися автобуси. Родичі бранців заходять в салон групами. Батьки, матері, сестри та  дружини. Рідні бранців – усміхаються. На зустріч привозять ще й немовлят.

До України з російського полону повернулися 24 українські моряки, а також низка незаконно обвинувачених українців – Олег Сенцов, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Артур Панов та Олексій Сизонович.

Автобуси від’їжджають один за одним. Родичі бранців Кремля радіють: їхній кошмар довжиною в роки нарешті закінчується.

Джерело: tsn.ua

No Comments

Залишити відповідь