Показали обсяг україномовних пісень в ефірах радіостанцій

29/03/2017

Національна рада з питань ТБ і радіомовлення представила результати добових моніторингів ефірів 14 радіостанцій. Вони були проведені протягом листопада 2016 – січня 2017 року.
Порушення зафіксовані лише у «Радіо Шансон» і KISS FM, вони вже отримували штрафи за недотримання квот. Лідер за кількістю україномовних пісень – «Країна ФМ» (100%), до першої трійки також входять радіо «Промінь» та «Ера ФМ».

Згідно з даними моніторингу, найчастіше україномовні пісні крутять у період з 07:00 до 14:00.Нагадаємо, що 8 листопада 2016 року набув чинності закон про мовні квоти на українських радіостанціях. Відповідно до документа, частка пісень українською мовою має становити щонайменше 25%, а частка ведення передач державною мовою – не менше 50%. Рівно за рік квоти збільшаться: для пісень вони становитимуть 30%, а для передач – 55%. Ще через рік вони мають зрости до 35% і 60% відповідно.

Детальніше про квоти на українські пісні в радіоефірі читайте в нашому матеріалі «Закон про квоти змушує радіостанції продюсувати українську музику, а слухачів – вимикати приймач».
Джерело: Телекритика

No Comments

Залишити відповідь