Побачила світ перша українська графічна новела про Революцію Гідності

23/02/2020

Мальоване видання «Історія з Майдану. Епізод І» – перша українська графічна новела про Революцію Гідності.

Це спільна робота Національного музею Революції Гідності, громадської організації «Світарта», творчої групи авторів: Богдана Солов’яна (сценарій, тексти), Микити Губського і Рейхани Аксу (художники).

На 36 сторінках у картинках і коротких діалогах автори змальовують початок протесту студентів проти відмови від євроінтеграції та їхнє побиття беркутівцями на Майдані. Тут відтворено оригінальні локації, реконструйовано хронологію та основні події Євромайдану.

Новела знайомить читача з особистою історією молодої Слави – тусовщиці, яка змінює свій життєвий курс і стає учасницею протесту – рішучою Мирославою. На тлі українських реалій 2014 року показано, як несправедливість навколо може підштовхнути до несподіваних та часом героїчних вчинків.

При підготовці коміксу художники вивчали фотоархів Національного музею Революції Гідності, робили замальовки на майдані Незалежності та алеї Героїв Небесної Сотні.

Перший наклад буде поширюватися безкоштовно: по бібліотеках, школах, молодіжних організаціях. Творча команда планує працювати над продовженням графічної новели. Серія складатиметься з трьох частин.

Джерело: bukvoid.com.ua

No Comments

Залишити відповідь