Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та містику

27/08/2016

На Львівщині розташований один із найкрасивіших палаців Європи – Підгорецький замок, який поєднав у собі французьку скромність та венеційську розкіш.

Підгорецький замок є одним із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Його мури зустрічали феєрверком польського короля Владислава IV та відомого поета Оноре де Бальзака, були у власності іншого монарха Яна ІІІ Собєського, ним володіли шляхтичі Жевуські і Сангушки.

Розкішний італійський парк, славнозвісні сходи, якими пробігав Михайло Боярський у відомому фільмі “Три мушкетери”, середньовічний храм, неймовірної краси пейзажі – це не все, чим здивує Підгорецький замок.

Всередині палацу кімнати відрізняються декором і носять свою назву: кармазинова, зелена, жовта, золота, дзеркальна, мозаїчна.

Та сюди туристів вабить не лише краса, а містика, якою оповитий кожен сантиметр мурів. Тут частенько бачать привид жінки, яку назвали Білою Пані.

За легендою, граф Жевуський старшенно ревнував свою дружину Марію, молодшу за нього на 40 років. Одного дня завів її у темні підвали і там замурував. Відтоді привид Білої Пані блукає замком і дає про себе знати у різний спосіб.

Підгорецький замок розташований на Львівщині у селі Підгірці Бродівського району.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь