Петиція про заборону виступів артистів із РФ в Україні набрала необхідну для реакції Зеленського кількість голосів

12/10/2021

Петиція на сайті Президента про заборону в Україні виступів виконавців з Росії як країни-агресора набрала понад 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Президент України.

Про необхідну для реакції глави української держави кількість понад 25 тисяч голосів свідчить кількість підписантів петиції, яка розміщена на сайті Президента України. Від дня її оприлюднення 21 вересня до сьогодні петицію підписали вже 25 тисяч 672 особи.

Автор петиції – музичний продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк.

Він, як зазначено в петиції, пропонує ухвалити рішення про заборону гастролей російських артистів в нашій країні до того часу, поки Росія не поверне Україні анексований Крим і окуповану частину Донбасу. Виняток Кондратюк пропонує зробити лише для тих російських артистів, які публічно виступили проти військової агресії Росії щодо України.

“Виняток для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами – методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців”, – написав Кондратюк у петиції.

Джерело: 7days-ua.com

No Comments

Залишити відповідь