Перший кінофестиваль за час карантину відбудеться у столиці

17/07/2020

У кінотеатрі “Київська Русь” з 5 по 9 серпня проходитиме 9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Це перший кінофестиваль в Україні, який буде проведений після зняття заборони на показ в кінотеатрах. Також фестиваль буде презентований онлайн.

Цього року слоганом KISFF є LESS IS MORE, а основна тематика фільмів – екологічні загрози, глобальне споживання, перевиробництво та джентрифікація.

Глядачі зможуть насолодитися короткометражками традиційних програм: “Анімаційне божевілля”, “Out&Proud” та “Midnight sexy shorts”. Також будуть представлені такі блоки, як “Less is more: Жодних зв’язків” від швейцарської кураторки Дельфін Жаннаре, “CINEMA LOVE”, що виражають тугу за кінотеатрами на карантині, “together: apart” про досвід самоізоляції канадського аніматора Теодора Ушева.

Організатори заходу наголошують, що кінофестиваль проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Наповненість великої зали кінотеатру “Київська Русь” буде складати максимум 25%, а перерва між сеансами – довгою, аби уникнути скупчення людей у холі.

Для учасників KISFF покаже ще 4 програми онлайн: “Квір-анімацію” та FEM RIOT, “Less is more: Здичавіле майбутнє”, яка присвячена екологічним проблемам, а також “Less is more: Те, що має значення”, основою якої є тема людяності. Онлайн-покази ви зможете переглянути безкоштовно по всій Україні, але потрібно буде зареєструватися.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь