Переселенець із Криму знімає серію мультиків про дім

16/08/2016

Переселенець із Криму, режисер і театральний художник Ніко Лапунов готує серію мультиків про життя кримчан і ситуацію з півостровом. Перша серія вже публічно представлена в мережі YouTube і зібрала понад 26 тисяч переглядів. Найближчими днями Лапунов готовий презентувати продовження історії в роликах.

«Це буде продовження мультфільму, в першому ролику Крим розсмоктується – те, що є в реальному часі. Потім буде те, що буде, або так – те, на що я дуже сподіваюсь», – анонсує режисер.

Ролик представлений в унікальній техніці – всі образи автор вишиває на полотні і знімає процес на відео. Як розповів Крим.Реалії Ніко Лапунов, він веде блог про вишивальників, а вишивка для нього самого – хобі, яке допомагає пережити складні моменти в житті.

«Вишивання – це втеча, щоб не думати про все. Коли у тебе неустаканений побут, ти сідаєш вишиваєш і начебто відволікаєшся. Я нещодавно почав займатись вишивкою і ось вирішив спробувати вишити мультфільм, а сюжет – це те, про що болить», – розповів автор ідеї.

Ніко Лапунов, який нині проживає в місті Миколаєві, переїхав на материкову частину України з Сімферополя.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Джерело: ua.krymr.com

No Comments

Залишити відповідь